MÜŞTERİ HİZMETLERİ

0534 267 5012

Ödeme İşlemleri

724ticaret.com üzerinden yapacağınız siparişlerinizin ödeme işlemlerini Kredi kartı, Banka havalesi yada Kapıda nakit ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile ödeme yapmayı seçtiyseniz eğer ödeme yapmanız için ödeme yapacağınız kredi kartınızı seçip, kartın üzerindeki kredi kartı numarasını, kartınızın tipini (Master,Visa olarak), kredi kartınızın son kullanım tarihini (ay,yıl olarak) ve güvenlik kodunu (kredi kartının arkasındaki sayının son 3 rakamı) girerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme sırasında bankanızı seçtikten sonra peşin veya taksitli ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

724ticaret.com' da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Bilgilerinizin gerçekten 724ticaret.com a gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.

Banka Havalesi ile Ödeme

Banka havalesi ile ödeme işlemini seçtiyseniz eğer havale yapmak istediğiniz ilgili bankalarımızı seçerek havale işlemnizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale işleminizi gerçekleştirdikten sonra işlemlerinizin daha hızlı bir şekilde yürütülebilmesi için 0224 247 94 44 nolu müşteri temsilcimize yada info@724ticaret.com adresimize mail atarak bizleri bildirmeniz gerekmektedir.

Banka havalesi ile yapacağınız ödemelerinizi %5 indirimli fiyattan satın alabilirsiniz.

Havale işleminde geçerli olan %5lik indirim sadece indirimde olmayan ürünler için geçerlidir.

Banka havalesi yolu ile verilen siparişler, ödemenin hesabımıza yansıdığı tarihte geçerli olacaktır. Ödeme işlemi yapılmayan ürünlerin stoklarımızdan tükenmesinden 724ticaret.com sorumlu değildir.

Banka Havale işlemi aşağıdaki hesap numaralarına yapılması gerekmektedir.


YAPI KREDİ

EGAN YAZILIM SANAYİ TİC AŞ

Şube: ORHANGAZİ ŞUBESİ
Şube Kodu: 095
Hesap Numarası: 55705233
İban No: TR93 0006 7010 0000 0055 7052 33


Kapıda Nakit Ödeme

724ticaret.com üzerinden dilerseniz siparişlerinizi kapıda nakit olarakta ödeyebilirsiniz. Ödeme alanında yazan kapıda ödeme seçeneğini seçerek kapıda nakit ödeme yaparak siparişinizi verebilirsiniz.

Kapıda nakit ödemelerde 5 TL hizmet ücreti almaktadır ve bu fark siparişinize yansıtılmaktadır.

Kapıda nakit ödemeli alışverişlerinizde adres ve telefon bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir. Telefon ile müşteri temsilcilerimiz tarafından gün içerisinde teyit alınmaktadır. Telefon bilgileri eksik yanlış veya farklı girilmesi halinde siparişiniz iptal edilerek gönderilmeyecektir.